כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

המעבדה - ניסויים בקד"מ בבני אדם

מאת: יואב שי, חדשות 'מפיק' /
13.05.2014
/ 11:22

הצטרפו אלינו לניסויים בקד"מ בבני אדם, וצפו בפעילויות שיווק חוויתיות סביב העולם.

שילוט בולט

משרד הנסיעות הצרפתי Voyages-sncf.com בפעילות יוצאת דופן ברחובות פריז. במסגרת הפעילות, שהזמינה את העוברים והשבים להיכנע לתשוקות שלהם וליהנות מכרטיסים מוזלים לרכבות ומופעים, הקימו אנשי החברה שלטי חוצות תלת מימדיים ייחודיים, שפעלו באינטראקציה עם הקהל.
 
היינו מסבירים לכם במילים מה בדיוק עשה כל שלט, אבל יש כאן וידאו שיעשה יותר טוב מאתנו.
 
 
שתייה נמוכה
 
הי, תראו, קוקה קולה הקימו מכונת שתייה! זה בטח משהו יוצא דופן ומיוחד, כי הם כל כך אוהבים להקים מכונות שתייה מיוחדות שהופכות כל פעילות שלהם למרגשת ושמאלצית ומעלה חיוך לצד דמעה. אה, זאת סתם מכונת שתייה רגילה, אבל ממש קטנה כי הם רוצים לקדם פחיות שתייה קטנות? קצת מאכזב, לא?
 
זה תלוי, אם מתחשבים בקיוסק המיניאטורי שצמוד למכונה שתוכו יושב מישהו, אולי זה הופך לקצת יותר ממה שזה נשמע. או שאולי קוקה קולה הרגילו אותנו לפעילויות קצת יותר מתוחכמות.
 
 
קריאה סביבתית
 
נגיד שבא לכם לקרוא ספר. אנחנו יודעים שההסתברות לכך נמוכה מאוד, מאחר ומספר הקוראים יורד מדי שנה, בעיקר כי רוב האנשים מעדיפים להעביר את הזמן שלהם כשהם בוהים במסכים מרצדים ומלטפים אותם עם האצבע כדי להעביר סוכריות מצד לצד כדי שאולי אלה יתפוצצו ויעבירו אותם לשלב הבא. אבל בכל זאת, נגיד שאתם רוצים לקרוא ספר, חשבתם פעם על הנזק הסביבתי שנגרם על ידי כריתת העצים לצורך הפיכתם לספרים?
 
חברת השירותים הקולומביאנית EPM החליטה לעשות מעשה ולגרום לאדם או שניים לשבת בצילו של עץ ולקרוא ספרים בלי לפגוע בסביבה. כדי לעשות זאת, הם הקימו רשתות אלחוטיות על עצים בפארקים ברחבי העיר, עם שילוט שמזמין את העוברים והשבים להתחבר לרשת ולהוריד למכשירים הדיגיטליים שלהם ספרים נבחרים.
 
תגובות
אין תגובות למאמר