כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

המעבדה - ניסויים בקד"מ בבני אדם

מאת: יואב שי, חדשות 'מפיק' /
20.05.2014
/ 13:03

הצטרפו אלינו לניסויים בקד"מ בבני אדם, וצפו בפעילויות שיווק חוויתיות סביב העולם.

שילוט חוצות מפתיע

לא הייתם רוצים לעזוב עכשיו הכל ולצאת לחופשה? לא הייתם רוצים לזרו מעליכם את צרות העולם האמיתי ולנפוש לרגע?
 
זה בדיוק מה שקרה במסגרת פעילות הגרילה החביבה הזו, שהפתיעה את אחד מבתי הקפה בפריז.
 
 
צילום מתחזה
 
מכירים את זה שאתם עוברים ברחוב ליד הארלי דיווידסון ומרגישים צורך בלתי נשלט להצטלם ם כלי הרכב האימתני? מסתבר שאתם לא לבד. אלפי אנשים מצטלמים מדי שנה עם אופנועי הארלי דיווידסון תמימים ללא הסכמתם, רק בגלל שהם חוששים לרכוש אחד בעצמם ומסתפקים בחלום ילדות ישן, שמן הסתם יתנקם בהם כאשר יגיעו למשבר גיל העמידה.
 
כדי לנצל עד תום את הצילומים הללו, במסגרת פעילות שקיימו בצ'כיה, אנשי המותג העמידו את האופנוע שלהם ליד מסכים מיוחדים עליהם הוקרן הכיתוב "תפסיק להתחזות". הקאץ'- את הכיתוב ניתן לראות רק דרך מסכי הטלפונים הסלולרים, כך שהמצטלמים לא מודעים לכיתוב שמתנוסס מעל לראשם בזמן שהם מצטלמים.
 
 
כדורים קפואים באווויר
 
הנה פעילות שהתקיימה אמנם לפני כמה חודשים, אבל אנחנו לא יכולים להתעלם מהאימפקט המיוחד שהיא משאירה על מי שצופה בה. כפי שאתם בוודאי יודעים, ב- 21 בחודש ספטמבר מצוין ברחבי העולם יום השלום הבינלאומי.  אה, לא ידעתם? אז הפעילות הזאת נועדה בדיוק בשבילכם.
 
כדי להעלות את המודעת ליום השלום הבינלאומי, הוקם במרכז האמנות הימלאיה שבשנחאי מיצג חשיפה מרשים, במסגרתו נתלו במסדרון חשוך אלפי כדורי אקדח, כך שהם נראים כאילו הם קפואים באוויר, ומעבירים לעוברים באותו מסדרון את התחושה היומיומית של אנשים החיים באזורי מלחמה.
 
תגובות
אין תגובות למאמר