כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אמא'לה אף אחד לא קם לרקוד

מאת: חדשות מפיק /
30.11.2014
/ 15:15
הכנת החתונה כרוכה במאמץ גדול ביותר של שני בני הזוג וחשיבה על כל הפרטים עד הקטנים ביותר. אבל מה קורה כשלקהל פתאום לא מתחשק לרקוד כל כך? או שיש אנשים שרוקדים אבל לא מספיק?
כאן בדיוק נכנסת שוגר דאנס עם יחידת רקדנים סמויים שתעזור לכם להרים את כולם על הרגלים.
" בחתונות יש משהו מאוד מעניין, היכולת לגרום לאנשים אושר ושמחה, והחשיפה  לאנשים שמשתפים איתך פעולה ונדבקים בקצב על הרחבה", מספר אבי סוכר, בעלים של חברת שוגר דאנס וכוריאוגרף במקצועו. סוכר התחיל את דרכו כרקדן לפני 11 שנה, לאחר שהיה רקדן בחברת רקדנים סמויים, החליט לפתוח אחת משל עצמו.  
סוכר מספר כי המונח 'רקדן סמוי' הוא לא כל כך מדויק, "אנחנו סמויים רק בתחילת הערב, החל מאמצע החתונה ועד סופה העבודה שלנו פורצת החוצה, אני הייתי קורא לזה רקדן בהפתעה". העבודה של הרקדנים הסמויים מתמקדת באווירת הפאן על הרחבה, הם מבחינים בשפת הגוף של האורחים ומזהים מי מהם מעוניין לרקוד. אבי מסביר כי "כאשר אנחנו רואים אורחים בסביבת הרחבה שמזיזים מעט את הראש, או כאלה שיושבים בשולחן ומביטים לכיוון הרחבה, ניגש אל אותם ביישנים ונקים אותם בעדינות אל מרכז הרחבה".
 
 
 
אבי מאמין כי ההזמנה של הרקדנים הסמויים הופכת את האירוע מכמעט - לבטוח. "לחתן ולכלה יש כל כך הרבה דאגות על הראש אך ברגע שהם מזמינים אותנו, דאגה מוסרת מליבם". בנוסף הוא טוען כי כל חתונה נמדדת בדרך כלל בהצלחה שלה לפי האנרגיה שהייתה על רחבה, "למוזיקה טובה ורקדנים שמציתים את הרחבה אין מחיר, זה שווה את הכל".  
 

 

תגובות
אין תגובות למאמר