כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ביקורת גבולות

מאת: גל מרקוביץ', 'אובססיב קריאייטיב' /
06.05.2008
/ 9:56

 עוצר הדלתות של NALDECON

לשווק תרופות לרופאים זה כמו לשווק חטיפים למוכר בפיצוציה. על כן, יש לחשוב על רעיון שיעביר את המסר וימשוך את תשומת ליבם של הרופאים. והנה בברזיל הרחוקה חשבו על רעיון פשוט אבל מקסים. עוצר דלת שעליו הדביקו פרצוף. בכל פעם שהוא עוצר את הדלת הראש שלו מתכווץ והפנים שלו נראות סובלות. מאחור הוסיפו את שם התרופה ואת סגולותיה- המעבירים כאבי ראש במהירות מרבית. 

 

 

ביקורת גבולות

 

 

 

ביקורת גבולות

 

ביקורת גבולות

 

קרדיט: Giovanni + DraftFcb São Paulo, ברזיל.

 

 

 

שברולט לעצלנים?

הלקוחות המובחרים של שברולט (אתם יודעים, האמריקאים האלה שמייצרים מכוניות) קיבלו הזמנה מיוחדת לתיאטרון- ההזמנה לא רק מוחאת כפיים ללקוחות של שברולט על שעשו בחירה כל כך חכמה ועל שהם שומרים על מכוניותיהם בצורה כה טובה אלא גם מוחאת כפיים עבור הלקוחות בתיאטרון. ואני אומר- לא פלא שהרעיון הומצא ובוצע בקולומביה (והמבין יבין J).

 

 

 

 

 

 

 

ביקורת גבולות

 

ביקורת גבולותי

 

 

קרדיט: Rapp Collins Bogotá, קולומביה.

 

 

 

הרצל אמר ללחוץ על המרידיאן!

שיאצו- לכל אלו שעדיין אינם בקיאים באומנות ההוליסיטית- פירושו לחץ אצבע. בעזרת לחיצות ברחבי הגוף מרפים ומשחררים את המערכת (המממממ....). בפוסטר המופיע מטה, מוזמנים העוברים ושבים ללחוץ על גב האישה. בכל לחיצה נשמע צליל דומה לשל צלעות שנשברות (תודה לאל שלא יצא לי לשמוע צליל כזה אבל אני מוכן לדמיין איך זה נשמע). הטכניקה היא פשוטה לביצוע: שתי שכבות של ניילון בועות פצפץ. רעיון טוב וביצוע נפלא.

 

 

ביקורת גבולותי

 

ביקורת גבולות

 

 

קרדיט: Quê Rio de Janeiro, ברזיל.

 

 

תותח שלג של ONE SECOND

ONE SECOND הוא מותג של סוכריות מנטה קטנטנות שמעניקות רעננות מקסימאלית. על מנת להביא את המותג לחשיפה מקסימאלית ולקשרו למסר העיקרי שלו (רעננות מקסימאלית) בחרה החברה להעניק חסות לאירוע סקי המיועד למשפחות. האירוע נעשה באתר יבש (ללא טחינה. סתם ללא שלג) ולכן היה צריך תותח שלג. אז במידה ועדיין לא עשיתם אחד ועוד אחד- החברה לקחה חסות על האירוע והציבה תותח שלג ממותג, שירה שלג והעניק רעננות מקסימאלית למשתתפים. ממש כמו הסוכריות..

 

 

 

 

 

ביקורת גבולות

 

ביקורת גבולות

 

ביקורת גבולות

 

 

 

קרדיט: Duval Guillaume, בלגיה.

 

 

 

קרועים מהחיים

HP נייר צילום מתקדם - מבטיח איכות צילום בדיוק כמו שאנחנו רואים במציאות. על מנת להדגיש יתרון זה, עיצבה החברה סטנדים שנראים כמו חתיכת נייר ענקית שמישהו עבר דרכה וקרע אותה. הסטנדים הוצבו במקומות שונים ברחבי העיר וסיקרנו את האנשים להתקרב ולראות במה מדובר. כשהתקרבו האנשים גילו שמה שנראה לעיניהם כאמיתי הוא בעצם רפרודוקציה שנעשתה על ידי נייר הצילום המתקדם של HP. בראבו!

 

 

 

ביקורת גבולות

 

ביקורת גבולות

 

ביקורת גבולות

 

ביקורת גבולות

 

קרדיט: Publicis, מלזיה.

 

 

 

הכותב הינו מנכ"ל חברת 'אובססיב קריאייטיב'

תגובות
אין תגובות למאמר
כתבות נוספות: